top of page
petsheets-1196x700_1.png

SÜRDÜRÜLEBİLİR
ürünler

Hakkımızda

bizi
izleyin

ELİTPAK AMBALAJ, 1996 senesinden günümüze İstanbul / Türkiye merkezli, sektörünün lider RIGID PET üretici firmalarından biridir. Özellikle gıda ve gıda ambalajı endüstrilerinin rigid pet film ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş ürün portföyümüz dünya ile entegre olmuş teknoloji ve know-how sayesinde, müşteri odaklı, inovatif çözümler sunmaktadır.

 

Tedarik aşamasından üretime, Ar-Ge'den satış sonrası hizmetlere kadar "Kalite tutkudur" sloganı ile yola çıkmış bir ekibiz. Gelecek yeşil olmak zorunda felsefesinden yola çıkarak üretim aşamalarında modern teknolojiler kullanmaktayız. Eko-dostu üretim yatırımlarımıza  aralıksız devam etmekteyiz. Aynı zamanda tedarikçilerimizin de enerji tasarrufu, sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak, maliyet avantajlı RİGİD PET filmler üretmekteyiz.

"Kalite Tutkudur" felsefemiz doğrultusunda hizmet ve ürünlerimizi  her geçen gün geliştirmekte bunun yanı sıra iş ortaklarımıza inovatif, sürdürülebilir ve fayda sağlayacak ambalaj çözümleri üretmekteyiz.

Rigid Pet Film

material-pet.jpg
roll.png

Rigid Pet Film

conveyor.png

İleri Teknoloji Üretim

location.png

Türkiye / İstanbul

globe_market.png

Küresel Erişim

certificate.png

ISO 9001:2015
BRCGS  Global

industrial-environment.png
shutter.png

Fabrika
Turu

Bize Ulaşın

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında bizimle iletişime geçmek için lütfen bu formu kullanın. Talepleriniz doğrultusunda mesajınızı ilgili departmana ileterek en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page