top of page
vlcsnap-2022-10-20-14h31m40s446.jpg
petsheets-1196x700_1.png

Dönüştürülebilir ve sürdürülebilir hammaddeler ile ambalaj malzemelerinin gerektirdiği üst kalite ve standartlara uygun üretimi hedefleyen firmamız BRC ,IFS, ISO ve farklı birçok kalite belgesi ile global pazarlarda hizmet vermektedir.

Başarı Anahtarımız mottomuz! "Kalite tutkudur"

Amacımız her aşamada kaliteye tutkuyla bağlı olmak ve tüm prosesleri en yüksek standartta gerçekleştirebilmektir. ElitPAK, güçlü bir Ar-Ge ve Teknik Destek ekibine, profesyonel bir yönetim sistemine sahip olup, yüksek teknoloji üretim ve yönetim sistemlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.  
Daha kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek adına gerekli olan uluslararası sertifikalar ile global pazarlardan gelen özel gereksinimleri karşılayacak donanıma sahiptir.

memnuniyet.png
1978562774.png
00026075-BRCIOP-ENGUS-UKAS-NAME-CHANGED.jpg
BRCS_Logo_yeşil.png

BRCS SERTİFİKASI

123.png

ENTEGRE YÖNETİM

SİSTEMLERİ POLİTİKASI

Her aşamada
"Kalite tutkudur"

Global standartlarda geliştirdiğimiz üretim ve yönetim süreçlerimiz sayesinde çevre, sürdürülebilirlik, inovasyon, kaliteli iletişim noktalarında farklı ihtiyaçlara optimum kalitede çözümler sunmaktayız.

297.png

Optimum planlama

sustainable.png

Çevre dostu üretim

fiyatperformans.png

Fiyat performans çözümleri

memnuniyet.png

Yüksek kalite standardı

cargotogether.png

Stok yönetimi ve lojistik

communucation.png

Doğru ve kaliteli iletişim

global.png

Küresel erişim

Özellikle temiz çevre ve sürdürülebilir kaynaklar konularına duyduğumuz hassasiyeti kalite tutkumuzdan hiç ödün vermeden  tüm süreçlerimizde iş ortaklarımızın da fayda sağlamasına olanak verecek şekilde geliştirmekte ve takip etmekteyiz.

bottom of page